Przejdź do paska narzędzi

Recenzja bezprzewodowego odkurzacza Xiaomi ROIDMI F8

Zamówiony 20 listopada z Hong Kongu dotarł do mnie już dziś. Byłam mocno zaskoczona, bo wybrałam na Gearbest typową przesyłkę “Priority line”. Miała ona po prostu chronić od opłat celnych (i ochroniła), nie stawiałam na szybkość.
Pierwsza myśl – jak zwykle w XIAOMI – świetne i solidne opakowanie – przywiązanie do każdego detalu:
Kolejny krok – sprawdzenie, czy są wszystkie części. W niektórych opiniach różnych sklepów można się było spotkać z opinią, że brakuje małej szczotki i giętkiej rurki. WSZYSTKO JEST A fajnie, bo ta mała szczotka z założenia jest do czyszczenia materaców a giętka rurka świetnie nada się do trudno dostępnych miejsc (np. na szafie).
Kolejny był test – “małej” wersji odkurzacza i “dużej”. Działa mega mocno! Ma dwa tryby “mocności” – na dywanie shagyy ustawiłam max i było mi aż trudno ruszać odkurzaczem. Ale jak zbierałooo A mam Roborocka – i mimo to, było co z dywanu wyciągać.
Ta mniejsza wersja też mnie zachwyciła – miałam na nią 3 plany – jako bezprzewodowy odkurzacz do samochodu (super moc, świetna mobilność), jako doraźne sprzątanie, gdy coś się wysypie oraz do docierania do miejsc, do których roborock nie dociera bez gruntownego powynoszenia wszystkiego (głównie łazienka, między pralką a toaletą). Już teraz wiem, że będziemy się bardzo lubić. Jestem zachwycona.
Cena XIAOMI Roidmi F8 oscyluje w granicach mniej więcej 300$, czyli jest o połowę tańszy od popularnego odkurzacza firmy DYSON V10. A tymczasem ich porównanie pokazuje, że raczej nie warto przepłacać, a od modelu V8 jest zwyczajnie lepszy.
Podsumowując – to doskonałe uzupełnienie dla roborocka w moim domu. Już się zaprzyjaźniliśmy, podobnie jak robotem i zmywarką To naprawdę dobry sprzęt zestawiając jakość do ceny.

A GDZIE KUPIĆ?

Tutaj: https://www.banggood.com/custlink/v3GDJsf3d1

Z kuponem: d9d5cc za 252,79$ – to rewelacyjna cena! Ja kupowałam za 320$

Skomentuj naszą ofertę

Dodaj Odpowiedź

Logo