Przejdź do paska narzędzi

Precyzyjne śrubokręty, wkrętaki i inne narzędzia od Xiaomi

Xiaomi stoi za urządzeniami, gadżetami i narzędziami przydatnymi w bardzo rożnych dziedzinach życia. Najbardziej znane są telefony, komputery czy odkurzacze, ale firma równie dobrze prosperuje w segmencie ręczników czy narzędzi do majsterkowania. Dziś recenzja właśnie tych ostatnich.

Zestaw z linku za 29.99$ zawiera   kupon   GBXiaomiWow

Xiaomi Wiha SET 29.99$

  • Wkrętak
  • Podkładkę magnetyczną
  • Magnetyzer
  • Wkręty

Xiaomi Wiha – zestaw precyzyjnych śrubokrętów

Zacznijmy od czegoś bardziej manualnego, czyli zestawu tradycyjnych, precyzyjnych śrubokrętów Xiaomi Wiha. Zestaw składa się z 24 bitów o różnym zastosowaniu oraz jednego śrubokręta. Wszystko to zapakowane w ładne, czarne, eleganckie etui.

Wkrętak posiada poręczną, antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu nie zawiedzie Cię w żadnej naprawie. Powierzchnia jest piaskowana i wykonana ze stopu aluminium.

Bity wykonane zostały z niezwykle solidnej i wytrzymałej stali 60HRC z dodatkową powłoką antykorozyjną. Etui na bity posiada magnetyczną powierzchnię, dzięki której wszystkie elementy zestawu zawsze są na swoim miejscu.

Skład zestawu:

– T2, T3, T4;

– TR5, TR6, TR8, TR10, TR15;

– SL1.5, SL2.0, SL3.0, SL4.0;

– PH000, PH00, PH0, PH1, PH2;

– P2, P5;

– H1.5, H2.0;

– U2.6;

– Y1;

– 2.3.

Precyzyjny zestaw przydaje się przede wszystkim do rozkręcania, napraw delikatnej elektroniki. W tym sprzętów Apple – iPhone’ów czy MacBooków.

Xiaomi Wowstick 1FS – precyzyjny śrubokręt elektryczny

Jeśli wolisz coś bardziej automatycznego, warto zastanowić się nad zakupem precyzyjnego śrubokrętu elektrycznego 19w1 – Xiaomi Wowstick. Xiaomi Wowstick to bezprzewodowy wkrętak z podświetleniem LED-owym oraz 18 końcówkami. Śrubokręt zasilany jest dwoma bateriami AAA.

Xiaomi Wowstick posiada wymienne bity oraz dwa kierunki obrotu, a przeznaczony jest do precyzyjnych prac przy sprzęcie elektronicznym. Śrubokręt jest elegancki, ma aluminiową obudowę i wykonuje do 100 obrotów na minutę, gdzie moment obrotowy wynosi 0,3 Nm, co sprawia, że powinien radzić sobie ze śrubami, do których został stworzony.

Uchwyt wkrętaka jest nierdzewny, posiada od dołu lampkę LED, dzięki której doświetla mniej dostępne miejsca. Wyposażony jest również w magnetyczny łącznik między uchwytem a bitami, co poprawia ich połączenie.

Bity w zestawie:

SL1.0, SL2.0, SL3.0, P2, P5, P6, PH000, PH0, PH2, H2.5, H3, T5, T6, T8, SQ0, 3.0, Y2.5, U3.0

Istnieją zestawy Xiaomi Wowstick zarówno z białym, magnetycznym etui, jak i bez niego.

Xiaomi Wowpad 2 – magnetyczna podkładka na śrubki

Ostatni już element zestawu do precyzyjnych napraw od Xiaomi jest Xiaomi Wowpad, czyli podkładka magnetyczna na śrubki, dzięki której nigdy nie będziesz się już zastanawiać gdzie one Ci pouciekały i marnować czas i cierpliwość na ich szukanie.

Xiaomi Wowpad 2 to idealny partner do współpracy przy naprawach sprzętu elektronicznego z Xiaomi Wowstick czy Xiaomi Mija. Podkładka magnetyczna służy do umieszczania śrub usuniętych z urządzeń elektronicznych. Kratki do ustawiania śrub, zaznaczone na podkładce, ułatwiają zapamiętywanie pozostawionych wkrętów.

Dzięki magnetycznej konstrukcji o dwustronnej adsorpcji magnetycznej śruby zawsze pozostają na swoim miejscu. Podkładka jest kompaktowa i waży jedynie 62 g.

Zestaw do napraw od Xiaomi to idealny wybór dla osób, które naprawiają sprzęt u klienta lub lubią mieć przy sobie mobilny zestaw narzędzi, który jest niewielki i zawsze mogą mieć go pod ręką. Śrubokręty nadają się głównie do rozkręcania/skręcania elektroniki, takiej jak smartfony, laptopy i aparaty fotograficzne.

Logo