Przejdź do paska narzędzi

Mop Xiaomi Deerma – recenzja fajnego mopa z Chin

Dziś do mnie dotarł nowy mop od XIAOMI – pełna nazwa – Original Xiaomi Deerma Water Spraying Sweeper Mijia Floor Cleaner Carbon Fiber Dust Mops 360 Rotating Rod 350ml Tank Waxing Mop. Od razu się polubiliśmy! I teraz już rozumiem, dlaczego ma tak dobre opinie wśród innych użytkowników w naszej grupie. 

Przyszedł w kilku częściach i chińską instrukcją obsługi. Ale nie szkodzi – bo złożenie całości było banalnie proste. Potem już tylko nalałam wodę do pojemnika (z odrobiną płynu do mycia podłóg, trochę dla wzmocnienia efektu a trochę dla lepszego zapachu).

Wykonanie

Wykonanie na mega plus. Wszystko pasuje do siebie, nic nie trzeszczy 🙂 A sam mop – ma mega fajną powierzchnię – bo nie jest to taka typowa mikrofibra, ma w sobie takie twardsze włoski – i to bardzo dobrze, bo świetnie się to nadaje do szorowania nieco brudniejszych miejsc.

Super jest też samo psikanie wodą – nie leje się strumień, a tylko taka “mgiełka” – dzięki temu podłoga jest wystarczająco mokra by umyć, i wystarczająco sucha, by za chwile można było po niej chodzić.

Testy

Na pierwszy rzut poszła podłoga w kuchni, która jest zawsze brudna! I tym razem nie nie zawiodła, bo nawet było tam widać kołtuny kurzu, pałętające się jak siano na westernach. Tak tak proszę Państwa, nie puściłam wcześniej robota odkurzającego 😛 A na podłodze plamy, bo było duże gotowanie. Mop z ledwo ciepłą wodą z płynem dał sobie radę całkiem nieźle.

To, do czego nie jestem przyzwyczajona, to to, że muszę nim jeździć dość geometrycznie – w sensie – skoro psikam nim wodą, to najlepiej zaraz przesunąć nim do przodu 🙂 Jak ktoś ma prostokątnego mopa i używa takiego na co dzień – to nie będzie kłopot 🙂 ja po prostu mam taką zwykłą “włosowatą” Viledę 😉

Ogólnie jestem mega zadowolona, biorąc pod uwagę to, że kupiłam go za około 20 USD 🙂 A teraz jest i wysyłka z Hiszpanii.

LINK DO MOPA

Tags:

Skomentuj naszą ofertę

Dodaj Odpowiedź

Logo