Przejdź do paska narzędzi

Klasyczna gra Jenga z oryginalnymi drewnianymi klockami

31,99zł 37,90zł
Klasyczna gra Jenga z oryginalnymi drewnianymi klockami
Klasyczna gra Jenga z oryginalnymi drewnianymi klockami
31,99zł 37,90zł

Informacje o tym produkcie

  • A JAK TY UKŁADASZ WIEŻĘ JENGA?: To klasyczna gra Jenga z drewnianymi klockami! Jenga to oryginalna gra z użyciem drewnianych klocków, którą rodziny kochają od pokoleń.
  • GRA, W KTÓREJ RÓWNOWAGA MA ZNACZENIE: Wyjmij klocek z wieży i połóż go na jej szczycie, ale nie dopuść do tego, by wieża runęła! Ta wesoła, angażująca gra jest świetna dla całych rodzin oraz dzieci w wieku od 6 lat.
  • GRA DLA 1 LUB WIĘCEJ GRACZY: Nie ma Twoich przyjaciół w pobliżu? To żaden problem. Zagraj w klasyczną grę Jenga w pojedynkę! Ćwicz umiejętności układania klocków i wznoszenia wieży Jenga, starając się nie dopuścić do jej zawalenia.
  • ORYGINALNE DREWNIANE KLOCKI: Klasyczna gra Jenga zawiera 54 precyzyjnie wykonane drewniane klocki. Dzięki rękawowi do układania wieży, gracze z łatwością zbudują wieżę Jenga i przygotują ją do rozpoczęcia gry.
  • ŚWIETNA GRA TOWARZYSKA: Ożyw imprezę grą Jenga! Klasyczna gra w układanie klocków ma proste zasady i pozwala na szybką rozgrywkę. Ponadto stanowi świetny prezent urodzinowy lub świąteczny dla dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat.
Skomentuj naszą ofertę

Dodaj Odpowiedź

Logo